Про нас

Охоронна компанія Легіон Центр

ПП «Легіон Центр» працює на ринку охоронних послуг з 2014-го року.
Сьогодні ПП «Легіон Центр» є однією з недержавних охоронних структур Уманського, Христинівського, Монастирищанського районів, яка забезпечує пультову та фізичну охорону вищевказаних районів. Колектив нашої компанії складається з професіоналів і однодумців.

     Наші фахівці забезпечують повний спектр охоронних послуг:

  • проектування та встановлення систем пожежної та охоронної сигналізації, систем доступу, відеоспостереження;
  • моніторинг об’єктів, як мобільних, так і стаціонарних, на пульті централізованого спостереження;
  • реагування на тривожні повідомлення 24/7;
  • здійснюємо сервісне обслуговування систем охорони і несемо матеріальну відповідальність.

  При установці охоронної сигналізації, наше підприємство активно використовує новітні розробки, що дозволяють вирішувати завдання з урахуванням особливостей комунікаційних мереж в Україні.

  Також ми використовуємо та постійно оновлюємо новітні технології пультів централізованого спостереження (ПЦС). Ми самі створюємо деяке унікальне програмне забезпечення для ПЦС і груп реагування. Ми постійно тестуємо на стендах новітні прилади для охоронної та пожежної сигналізації різних виробників та відбираєм найкраще для встановлення на своїх обєктах. Для охорони автомобілів використовуємо комплекс « Алет », який навіть при глушінні сигналів не дасть завести двигун Вашого автомобіля. Наші пропозиції на ринку пультової охорони завжди відрізнялися інноваційністю та надійністю.
 Все обладнання, яке використовуємо в своїй охоронній діяльності має сертифікати. Діяльність підприємства Легіон Центр ліцензована, і отримана вже пожитєва ліцензія . Також наша компанія успішно пройшла сертифікаційний аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009.
 На сьогоднішній день охоронне підприємство Легіон Центр надає охоронні послуги більше 1000 об’єктів з встановленими на них охоронними приладами нового покоління. На щоденному чергуванні у Компанії більше 9 екіпажів швидкого реагування. Крім Умані ми змогли взяти під захист і населені пункти Христинівка, Монастирище.

 Всі наші клієнти незалежно від географії отримують обслуговування згідно найвищих стандартів, прийнятих в компанії:
– Персональний менеджер
– Індивідуальний підхід при підборі охоронної системи
– Швидкий професійний монтаж
– Швидке реагування
– Інженерне обслуговування
– Технічна підтримка
– Справедливі страхові відшкодування
 ПП Легіон Центр не зупиняється на досягнутому. Ми освоюємо нові ринки, тестим нові продукти, удосконалюємо сервіс, підключаємо сучасні інструменти та ідеї до традиційних і перевірених технологій охорони.
  Але головне наше досягнення – наші клієнти завжди характеризують нас, як надійного і чесного партнера.

Наша місія

Забезпечити професійний і надійний захист, з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб наших клієнтів, на базі прогресивних технологій, висококваліфікованих кадрів та сучасних технічних засобів. Ми рухаємося до успіху разом з нашими клієнтами!

ЛІДЕР РОКУ 2018

Лідер Року 2019

Ліцензія на охоронну діяльність

Підвищення кваліфікації

КЕРІВНИЙ СКЛАД

Керівний склад має багаторічний досвід з надання широкого спектру охоронних послуг, в тому числі і з протидії кримінальним проявам.

Дворовий Сергій Вікторовмч

Директор підприємства

Николюк Олександр Іванович

Фахівець організації заходів охорони

Мусатова Наталія Станіславівна

Керівник договірного відділу

Підключення охорони на пульт Легіон Центр

Підключення Вашого вже встановленого обладнання до пункту централізованого спостереження нашого охоронного підприємства безкоштовне. Всі питання з швидкою відповіддю можливо задати через Viber. Натиснувши кнопку “питання Viber” Вас одразу підключить до нашого технічного чату.

Пролистать наверх