При установці охоронної сигналізації потрібно визначитися з типом монтажу. Від цього буде залежати як будуть передаватися сигнали між елементами охоронної системи. Сьогодні ринок пропонує два варіанти: дротової і бездротової тип. Перший з’явився раніше і моментально завоював увагу споживача. Однак з впровадженням бездротового зв’язку з’явилася можливість розширити функціональність охоронної системи. Кожен тип передачі сигналів має свої переваги і недоліки, і даний матеріал допоможемо з ними ознайомитися.
ОСОБЛИВОСТІ бездротової сигналізації
Саме такий варіант відноситься до найбільш новому високотехнологічному типу. Головне достоїнство бездротового зв’язку — у відсутності видимих контактів, що означає:
Покращені охоронні властивості. Бездротову сигналізацію можна відключити, перерізавши дроти.
Немає прив’язки до одного джерела монтажу. Такий тип сигналізації легко транспортується без необхідності демонтувати всю охоронну систему.
Можливість установки датчиків руху в умовах, коли в приміщеннях вже зроблений хороший ремонт, так як відсутня необхідність в протяжке проводів.
До основних недоліків бездротового зв’язку відносять її високу вартість. Наявність в приміщенні перешкод може знизити якість зв’язку. Крім цього потрібно стежити за зарядом акумуляторів в датчиках.
ПЕРЕВАГИ ПРОВОДОВОГО ТИПУ ЗВ’ЯЗКУ
Більш широкий радіус дії при стабільній зв’язку з приладом.
Сигнал від датчиків до апаратури завжди стабільний і не має ніяких перешкод для своєчасної передачі інформації, як у випадку з радіодатчиком.
Провідна сигналізація харчується від двох незалежних джерел — від електромережі та акумулятора, а значить, буде продовжувати працювати в будь-якій ситуації.
У кожного описаного типу є свої прихильники. Для прийняття однозначного рішення потрібно спиратися на що розраховується бюджет і площа території, яка потребує охорони.