ОХОРОНА БУДИНКУ

Охорона будинку, котеджу ...

Монтаж охоронної сигналізації від - 9333 грн.
Абонплата (096) 295-96-65

 Будь-який заміський котедж, приватний будинок і навіть закинута дача представляють підвищений інтерес для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для житла, де господарі проживають сезонно, або тільки в певні дні. Також  на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити грабіжникам. Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх — це ласий шматок для грабіжників. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території — охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронного підприємства Легіон Центр. Ми не пройшли повз  і пропонуємо комплексну послугу «Охорона приватного будинку».
  Комплексний захист від проникнення: установка датчиків і обладнання таким чином, щоб перекривати весь периметр території та максимально убезпечити всю зону.
Прибуття груп швидкого реагування за мінімальний час. У постійному режимі патрулює не менше 6 групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути в будь-яку точку м. Умань, м. Христинівка, м. Монастирище.
 

Встановлення додаткового обладнання:

  • протипожежної сигналізації
  • датчиків задимлення
  • датчиків затоплення
    для комплексного захисту вашого майна.
     Гарантійне та післягарантійне обслуговування: наші фахівці швидко і якісно усунуть будь-які питання, що виникли з обладнанням або вашою безпекою
    SMS-повідомлення власників квартири в разі спрацювання датчика: У разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал «ТРИВОГА», диспетчер відправляє групу реагування, а до вас на мобільний пристрій приходить повідомлення.
ОХОРОНА БУДИНКУ
Пролистать наверх