ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

ПП Легіон Центр – приватна охоронна компанія, з власним пультом охорони 24/7 та власними групами швидкого реагування.
Здійснює охорону квартир, приватних будинків і об’єктів різних форм власності в м. Умань, м. Христинівка та м. Монастирище за допомогою новітніх технічних засобів охорони:
Лунь
MAKS PRO
AJAX
Оріон NOVA

 Цілодобове пультове спостереження, з виїздом власних груп швидкого реагування на сигнали тривога, (пультова охорона квартир, приватних будинків, гаражів, кіосків, банків, ресторанів, кафе, офісів, магазинів, складів і т. п.), також  може використовуватися тривожна кнопка фізично закріплена на певному об’єкті так і в мобільному додатку.
 Підключення охоронної сигналізації об’єктів і квартир може здійснюватися, як на пульт централізованого спостереження територіальних підрозділів м. Христинівка, м Монастирище, так і на моніторинговий пульт центрального пункту спостереження в м. Умань.

Оператори пультів (чергові пульта цілодобового спостереження) в цілодобовому режимі здійснюють моніторинг стану технічних засобів охорони на охороняємих обєктах, а в разі їх спрацювання миттєво передають тривожні повідомлення черговим групам швидкого реагування на планшет та дублюють по радіозв’язку для направлення груп швидкого реагування на місце спрацювання сигналізації.
 У цілодобовому режимі 5 екіпажів ПП Легіон Центр патрулюють територію обслуговування і  оперативно реагують на сигнали тривога, що надходять із пультів охорони.

Вам необхідна сигналізація в квартиру будинок, гараж, котедж або інший об’єкт  в м. Умань, м. Христинівка, м. Монастирище?
 Для цього Вам достатньо зателефонувати за телефонами (097) 820-43-29, (093) 094-87-02 та фахівці технічного центру допоможуть вибрати найбільш оптимальну охоронну систему в квартиру, котедж, на дачу, офіс або гараж. Крім цього, для підвищення рівня Вашої безпеки, можлива установка систем відеоспостереження і контролю доступу, які забезпечать ідентифікацію відвідувачів і позбавлять вас від непроханих гостей.
 Вартість установки сучасних технічних засобів охорони в квартиру або заміни застарілого обладнання на більш надійні нові прилади визначається виходячи з типу системи і кількості сповіщувачів, які включають в себе датчики, що реагують на рух, і які не реагують на дрібних тварин. відкривання дверей і вікон, а також пожежну сигналізацію, датчики витоку газу або води. Зателефонуйте нам — ми знайдемо для Вас можливе оптимальне рішення!
Пам’ятайте — технічні засоби безпеки, особливо пультова охорона квартири або об’єкта — це один з найнадійніших способів захисту майна!

 

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА
Пролистать наверх