Кнопка SOS

ВАША ОСОБИСТА БЕЗПЕКА

Кнопка «Alarm button HD» може бути використана як засіб особистого захисту та передавати сигнал на пульт охорони ПП Легіон Центр  в містах  Умань, Христинівка, Монастирище.

В випадку персональної охорони, застосунок забезпечує передачу сигнал допомоги та  розташування про місце положення охороняємої особи на пульт охорони ПП Легіон Центр  в містах  Умань, Христинівка, Монастирище.

Ви можете знайти додаток в Play Market. Для власників iPhone доступно на AppStore.

Вартість послуги:  200 грн/міс. + 100 грн. один виїзд  ГШР

Тривожна кнопка Умань, Монастирище, Христинівка.

Тривожна кнопка  — це послуга під час екстрених ситуацій, яка може врятувати життя людини. Ці пристрої працюють, відправляючи сигнал тривоги в систему безпеки, яка сповіщає центральну станцію моніторингу, повідомляє їм, що потрібна допомога і мобільна група виїжджає на об’єкт для усунення проблеми. Наше охоронне підприємство «ПП Легіон Центр» пропонує поставити тривожну кнопку в квартиру, будинку або офісі, крім сигнальної системи.

* Що таке тривожна кнопка в сигналізації?

 Тривожна кнопка — це спеціалізовані пристрої екстреної допомоги та охорони, які використовуються для виклику поліції, охоронної служби, пожежної та медичної допомоги. Тип допомоги, що відправляється буде залежати від того, як саме кнопка тривожної сигналізації була встановлена згідно Вашого побажання.

Тривожна кнопка охоронної сигналізації підходить як для комерційних, так і для житлових приміщень. Наприклад, у багатьох банках і торгових точках є одна або кілька тривожних кнопок, які можна натиснути в разі пограбування. Це попередить охорону, не повідомляючи про це злочинцям. У людини також може бути кнопка тривожного виклику всередині свого будинку, щоб у разі неправомірних дій третіх осіб  швидко відправити сигнал SOS.

У чому полягає головна функція системи тривожної кнопки ?

Тривожна кнопка сигналізації — це система, яка допоможе убезпечити себе, своїх близьких і рідних. Послуги тривожної кнопки використовуються для того, щоб дати людині, що знаходиться під примусом, можливість швидко і безшумно подати сигнал про допомогу, коли може бути важко покликати на допомогу. Наприклад, незадоволений покупець біля стійки обслуговування клієнтів стає все більш злим і агресивним. В екстреній ситуації сигнал являє собою непомітний і зручний спосіб викликати допомогу, не привертаючи уваги.

Мобільна тривожна кнопка  також може бути запрограмована на включення звукової сирени або відключення звуку, щоб пристрій служив безшумною сигналізацією.

Типи тривожних кнопок доступних для установки в Умані, Монастирищі, Христинівці

    Види тривожних кнопок:

 – тривожна кнопка брелок;
 – тривожна кнопка для  –  фізичних осіб;
 – тривожна кнопка в офіс;
 – тривожна кнопка в квартиру;
 – тривожна кнопка з сім картою та ін.

Брелок сигналізації пов’язаний зі смартфоном і може управлятися через додатки контролю і виклику для максимального захисту.

Встановлення тривожної кнопки

Тривожна кнопка, установка якої проходить швидко та негайно, є надійним помічником в повсякденному житті. Щоб замовити послуги тривожної кнопки, а також дізнатися її вартість, потрібно зв’язатися за телефоном (093) 792-11-10, розповісти свої побажання та очікувати прибуття майстра на ділянку. Після ми підписуємо всі важливі папери, і клієнт може купити тривожну кнопку. В ціну установки тривожної кнопки входить робота майстра, який може все надійно встановити та гарантія на його роботу й обладнання.

Гарантія

Легіон Центр,  надає вибір тривожної сигналізації з кнопкою, працює цілодобово і без вихідних, це означає, що наші клієнти мають постійний захист і контакт зі службою реагування, готової допомогти в разі виникнення тривоги. Ми приїдемо на об’єкт за лічені хвилини

 

Пролистать наверх