ВІДЕОНАГЛЯД

videonablyudenie-camera

                                                                                    Що таке відеоспостереження?

 Відеоспостереження – це система оптико-електронних пристроїв, які здійснюють функцію візуального контролю, перегляду і запису аудіо та відеоінформації, а також автоматичного аналізу зображень (можливість розпізнавати обличчя або номера автомобілів і.т.п).

                                                                      З чого складається система відеоспостереження?

 Найпростіша система включає в себе камери відеоспостереження та записуючий пристрій (відеосервер або відеореєстратор.) Склад системи відеоспостереження залежить від Ваших бажань. Ми встановлюємо як найпростіші системи відеоспостереження, так і складні, що виконують безліч завдань. При покупці системи відеоспостереження у нас знижка на монтаж.

                                                                          Для чого потрібна система відеоспостереження?

 Система відеоспостереження потрібна для того, щоб полегшити роботу охорони або використовувати її в приватних цілях, що дозволить Вам самостійно спостерігати за своєю квартирою, будинком, дачею і прибудинковими територіями.

Наприклад:
 – в магазині охоронник не зможе встежити за кожним покупцем, але за допомогою системи відеоспостереження – це просто! Ви зможете контролювати свій бізнес, встановивши відеоспостереження в Вашому магазині, офісі, складі, стоянці або на будь-якому іншому об’єкті. Будь-яка людина зможе спостерігати за своєю квартирою, під’їздом, будинком, двором і прибудинковими територіями, навіть не перебуваючи вдома. Для цього існують різні види систем відеоспостереження.

                                                                               Які бувають види систем відеоспостереження?

На сьогоднішній день існують наступні види систем відеоспостереження:

  • аналогові камери відеоспостереження – відрізняються найпростішою конструкцією і великою відстанню передачі сигналу по коаксіальному кабелю . Ці камери відрізняються невисокою ціною. Ці камери потрібні для того, щоб переглядати великі території або об’єкти, що знаходяться на відстані один від одного. Аналоговий сигнал миттєво передається, а відеореєстратор допомагає переглядати на екрані зображення одночасно з декількох камер. Найголовніше, що всі відео-файли зберігаються в пам’яті і Ви в будь-який момент зможете подивитися відеозапис за період, що цікавить. Камери аналогового спостереження представлені в різних видах: купольні, циліндричні, з ІК-підсвічуванням, стандартні і навіть поворотні. Вуличні камери захищені від впливу перепаду температур і зміни погодних умов.
  • IP – камери відеоспостереження – перевага цих систем в тому, що камери можуть передавати сигнал по 3G і Wi-Fi та провідному інтернету. Перевагами є те, що сигнал передається швидко, камери можна встановити в будь-якому місці та передати сигнал в будь який кінець світу, Безпека передачі сигналу в даних камерах при професійній установці та налаштуваннях на вищому рівні. Ціна цих камер тільки недавно стала доступною, раніше ці камери були дорогими, але зараз вони абсолютно доступні, якість зображення відмінне, але радіус дії обмежений. Сьогодні ip-камери – це одне з найкращих рішень для великої кількості об’єктів одного власника, з записом на сервера в одному найбільш захищеному місці.

 Ми підбираємо системи відеоспостереження, які підходить для Вашого об’єкту і відповідають Вашим технічним завданням! Для цього наші фахівці приїдуть до Вас з безкоштовним обстеженням, після чого Ви отримаєте можливі варіанти систем відеоспостереження і розрахунки по даному об’єкту.

Як підбирати відеоспостереження?

Необхідно визначитися із завданням, яке воно повинно виконувати.
По-перше, визначити де буде відеоспостереження: вулиця або приміщення. По-друге, яка площа повинна проглядатися.
 Рекомендуємо купувати таке обладнання в спеціалізованих магазинах. Наприклад в  магазині «Системи Безпеки» м. Умань вул. Гайдамацька 5А,  або в нашому магазині  Легіон Центр, тут  Ви також можете отримати консультацію і потім зробити покупку.
 Ціна залежить від комплектації системи. Найпростіше відеоспостереження можна придбати до 1000 грн в повній комплектації з налаштуванням.

Чи потрібно відеоспостереження?

 Відеоспостереження необхідно для захисту вашого майна. Ви в будь-який момент і з будь-якого місця зможете перевіряти, що відбувається з вашою власністю під час вашої відсутності.
 Системи відеоспостереження міцно увійшли в життя сучасного мешканця України. Навіть якщо у Вас немає такого пристрою в будинку або офісі, ви постійно з ними стикаєтеся в громадських місцях, на закритих об’єктах і інших локаціях. За своєю суттю, відеоспостереження на увазі використання програмно-апаратних комплексів для подальшого візуального спостереження і контролю, що відбувається всередині приміщень або за їх межами.
 Сучасна система відеоспостереження, що включає в себе максимальний набір обладнання, дозволяє наступне:
– контроль того, що відбувається на об’єкті в режимі realtime;
– може записувати на цифровий носій передається зображення;
– наявність датчиків руху перетворює пристрій в систему охорони з сигналізацією.
– найостанніші розробки комплектуються ще більшими можливостями (аналітика).
 Але як правило, Все впирається в два основних критерії: ваші потреби і фінансові можливості. Для деяких об’єктів досить установки простих муляжів, а для інших необхідні справжні інтелектуальні системи з найсучаснішими розробками в області безпеки. Кожен конкретний випадок потребує індивідуального розгляді і проектуванні. Не буває універсальних рішень під будь-яке завдання. Природно, і ціна теж не буде фіксованою на весь комплекс. Зате підібрати комплектацію і заодно вивчити вартість кожного елемента цілком можливо. Ми пропонуємо всетаки встановлювати якісний відеонагляд таких світових брендів як:
– Hikvision
– TVT
– Dahua
ATIS
 
Це ті бренди які порадують якістю та тривалим терміном використання без поломок.
  Якщо шукайте систему відеоспостереження, краще зайдіть до нас або наших партнерів в магазин  що входять до складу відомої в місті та районі охоронної компанії «Легіон Центр», і Ви не пожалкуєте.  
 Крім діагностики безпосередньо перед установкою, ми здійснюємо монтаж та обслуговування в таких містах Умань, Христинівка, Монастирище.  Також надаємо гарантійні сервісні послуги.   
Новітні розробки та найпривабливіші ціни чекають вас!
Замовити прорахунок відеонагляду в м. Умань, м. Христинівка, м. Монастирище                  –    073 820-43-29
Заказать монтаж видеонаблюдения в городах Умань, Христиновка, Монастырище             –     073 820-43-29
Order the installation of video surveillance in the cities of Uman, Khristinovka, Monastyryshche   – +380738204329

Пролистать наверх