ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ БУДИНОК ?

Тема незаконного проникнення в квартиру при господарях як і раніше актуальна. Злочинці під різними приводами користуються довірливістю і добротою власників нерухомості і проникають у будинки для скоєння крадіжки.

ЩО ВИКЛИКАЄ ПІДОЗРИ

Схема злочинних дій при проникненні в квартиру при господарях досить стандартна і використовується досить часто.
У двері дзвонить чоловік і представляється працівником соціальної служби, волонтером благодійного фонду або відповідальним представником влади.
Якщо господар відкриває двері без запобіжної ланцюжка, на нього відразу ж відбувається напад. Після чого злочинці входять в квартиру і виносять найбільш цінні речі.
Вам слід знати деякі основні ознаки, які передують подібним проникненням і дотримуватися в цих випадках особливу обережність.

НЕСПОДІВАНЕ Відключення СВІТЛА

Зловмисники часто користуються цим прийомом, який викликає у людей дезорієнтацію і бажання вийти з квартири і дізнатися, що відбувається.
Перш за все, треба зрозуміти — вимкнено світло тільки в вашій квартирі — або в усьому домі. Ви можете подивитися у вічко дверей, щоб визначити — чи є світло в під’їзді, і якщо він горить то, можливо, не потрібно поспішати з виходом, а варто зателефонувати комусь із знайомих.
Також потрібно звертати увагу на звуки. Якщо за вашими дверима одразу ж після відключення світла чутна нерозбірлива мова декількох людей або кроки, краще не виходити з квартири.

ДЗВІНОК У ДВЕРІ ПРИ ЗАКРИТОМУ «ГЛАЗКУ»

Якщо у вас немає знайомих, які звикли так жартувати, не можна ні в якому разі відкривати двері, не впевнившись точно — хто за нею знаходиться. В цьому випадку, головне — стримати цікавість. При відкритих дверях зловмисник почне діяти миттєво.
Якщо дзвінок повторився, а на ваші питання ніхто не відповідає — відразу ж телефонуйте знайомим або сусідам.

ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ незнайомих людей

Зазвичай цей варіант вибирають дрібні шахраї, які працюють в парі або трійці.
Наприклад — вам дзвонить мати з дитиною і просить принести води. Поки ви йдете на кухню, її спільник, який ховається нижче або вище на сходовій клітці, підходить до дверей. Коли ви відкриваєте двері, він проникає в квартиру і робить крадіжку тим чи іншим способом.

ЯКЩО КВАРТИРУ ЗЛАМАЛИ


Ви можете прийти з роботи або навчання і виявити, що ваші двері зламана, а в квартирі хтось є. У цьому випадку не можна піддаватися паніці. Вам слід знати алгоритм дій, щоб не наражати на зайвої небезпеки своє життя і здоров’я.
Зателефонувати в сусідні квартири;
Зміститися від вашої двері в протилежну частину сходової клітки;
Не чекаючи відповіді сусідів, відразу ж набрати номер поліції;
Голосно кликати на допомогу слід, тільки пішовши з можливого шляху злочинця;
Якщо ви зазнали нападу, постарайтеся не тільки вціліти, а й запам’ятати особи нападників;
Не чіпайте нічого в квартирі до приїзду поліцейського наряду.
Ви можете опинитися вдома в момент злому. Слід негайно взяти телефон, закритися в ванній або туалеті і набрати номер поліції. Якщо злочинці намагаються проникнути в ваше притулок, використовуйте всі доступні засоби оборони — кришку від бачка, вантус, шланг душа або навісне дзеркало.
Але найголовніше — зберігайте пильність при спілкуванні з незнайомцями через двері. Використовуйте надійні замки і запобіжні ланцюжки — і тоді у вас буде шанс викликати допомогу, перш ніж зловмисник проникне в ваш Будинок.

Замовити встановлення сигналізації в ПП Легіон Центр. Зателефонуйте проконсультуйтесь в робочий час за номером телефона (093) 792-11-10

ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ БУДИНОК ?

Добавить комментарий

Пролистать наверх